JAPONSKO v Jistebnici!!!

Zveme vás na povídání o Japonsku s Martinem Vačkářem, japanologem a nově i jistebnických chalupářem, které se uskuteční v pátek 24/06/2022 od 19:00 v Hostinci a penzionu U Rezků.

Hostinec a penzion U Rezků přijme na letní sezónu červenec/srpen:

– KUCHAŘE/KUCHAŘKU (mzda od 200Kč/hod)

– POMOCNOU PRACOVNÍ SÍLU DO KUCHYNĚ (mzda od 100Kč/hod)

PODMÍNKY: Pracovní zkušenosti v oboru, dobrá fyzická kondice,

– forma spolupráce na DPP

– brigáda především o víkendech 08:00 – 15:00

– možnost individuálního plánování směn

BLIŽŠÍ INFORMACE NA 777 278 087 nebo urezku@urezku.cz

VÝDEJNÍ OKÉNKO 15/05/2021 OTEVŘENO

Vážení diváci vládního bulváru, nemáte náhodou k pronájmu vilu za korunu? A jelikož je Česko s USA už nějaký pátek na ruském blacklistu, ač má v těchto zemích totalita maximálně otevřenou cestu, je třeba obléci neprůstřelnou vestu a vyrazit na zahrádku – s testem i bez testu – však kdo jiná by vám květinu zalil, kdyby jste se v krčmě opil? A tímto rýmem se loučím a pláču nad budoucím utrpením všech okénkových povalečů. Zdravému rozumu zdar, váš poetový barbar:)

Výdejní okénko zítra otevřeno naposledy, resp. min. do příštího zasedání vlády!

VÝDEJNÍ OKÉNKO 08/05/2021 OTEVŘENO

Jede jede vláček, v něm sedí Hamáček, ale ani tričko s límečkem, neochrání ho při průjezdu zadečkem. Možná by měl taky jako kluci z party, na chvíli se někam schovat a dokola si opakovat „stokrát opakovaná lež se stává pravdou, Andrej to ví, proto ho nedostanou“. S pravdou se ale počítá, přinejmenším na dně půllitra, tak se zítra přijďte podívat, zlatý mok je třeba řádně uctívat! Výdejní okénko otevřeno 13-17h.

VÝDEJNÍ OKÉNKO 01/05/2021 OTEVŘENO

Pokud se vám zadaří, najít rozkvetlou třešeň dříve než v září a pokud vás i přes ty IT potíže, pustí QR kód k vaší drahý polovičce blíže, možná si i prvního máje, užijete trochu toho ráje:). Ovšem je třeba dáti roušku níže, ať vám při tom líbání nezpůsobí nějaké fatální potíže…třeba pusinkování hlemýždě, hýždě..či piTomia. No tak jako tak, přijďte se v dobré víře, uvést do stavu chvilkové beztíže, do našeho sanatoria. Výdejní okénko oteřvřeno 13-17h.